touTubefbInstagram icon

Новини

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Автор: Vitalii. Posted in Новини

8918 жовтня в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" відбулися заходи приурочені Європейському дню протидії торгівлі людьми з метою підвищення рівня проінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми.

Лабораторно-практичні роботи в навчальних групах 24, 25 за професією 7412 Кондитер 3 розряду

Автор: Vitalii. Posted in Новини

8418-19 жовтня 2021 року, в навчальній лабораторії №2 ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" здобувачі освіти груп №23, 24 за професією 7412 Кондитер 3 розряду відпрацьовували лабораторно-практичні заняття з приготування тістечок з різних видів тіста.

Поетапна атестація. Кваліфікаційна пробна робота за професією 5122 Кухар 4 розряду

Автор: Vitalii. Posted in Новини

79З 11 по 18 жовтня 2021 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" проходила поетапна кваліфікаційна атестація в групах №22, 23, 28 за професією 5122 Кухар 4 розряду.

Осінній марафон «October Open» - 12 000 м

Автор: Vitalii. Posted in Новини

79

17 жовтня 2021 року в місті Києві відбулися Всеукраїнські змагання «Осінній марафон» з веслування на човнах «Дракон» на дистанцію 12 000 м.

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» Ольга Картавенко та випускник Микита Маленко виступили на даному заході у складі команди спортивного клубу DBC «Kiev».

День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці

Автор: Vitalii. Posted in Новини

78

14  жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

В ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» було проведено ряд заходів.

Тиждень психології

Автор: Vitalii. Posted in Новини

7404-10 жовтня 2021р. в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» пройшов Тиждень психології до Всесвітнього дня психічного здоров’я.

«Молодь обирає здоров’я !».

Практичним психологом були проведені такі заходи:

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: