touTubefbInstagram icon

Новини

Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» - 2021

Автор: Vitalii. Posted in Новини

562

З 25-27 червня 2021 року в місті Києві відбувся Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих та молоді.

На змагання прибули найсильніші команди України, на яких спортсмени демонстрували свою підготовку та готовність до Чемпіонату Європи (EDBF), що відбудеться з 16 – 22 серпня 2021 р. в місті Києві (Україна).

28 червня 2021 року – День Конституції України

Автор: Vitalii. Posted in Новини

558

Щиро й сердечно вітаємо з визначним державним святом – Днем  Конституції  України! Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу.

В ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" було проведено ряд заходів спрямованих на інформування здобувачів освіти, що кожен є учасником державотворення.

Поетапна атестація. Захист творчих робіт

Автор: Vitalii. Posted in Новини

555

24 червня 2021 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся захист творчих робіт у групах № 4, 5 за професією 5122 Кухар 4 розряду. Письмова екзаменаційна робота завершує те­оретичний цикл навчання, сприяє поглибленню та систематизації знань, розвитку навичок само­стійної роботи учнів.

Поетапна атестація. Кваліфікаційна пробна робота за професією 5122 Кухар 4 розряду.

Автор: Vitalii. Posted in Новини

554

У навчальній лабораторії №1 ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" проходила кваліфікаційна пробна робота в групі №4 за професією 5122 Кухар 4 розряду.  Під керівництвом майстра виробничого навчання Юлії Волошиної здобувачі освіти готували страви з переліку кваліфікаційних пробних робіт.

Випуск 2021

Автор: Vitalii. Posted in Новини

550

24 червня 2021 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодших спеціалістів «Харчові технології» група №42;

25.03.2021 р. ВІДКРИТИЙ ОНЛАЙН УРОК "Порційні напівфабрикати з м'яса яловичини"

Автор: Super User. Posted in Новини

431

24 березня 2021 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу", викладачем Веренич М.А. був проведений відкритий онлайн урок теоретичного навчання за темою "Порційні напівфабрикати з м'яса яловичини" в навчальній групі №8 за професією 5122 Кухар 4 розряду.

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: