touTubefbInstagram icon

Новини

Випуск 2021

Автор: Vitalii. Posted in Новини

550

24 червня 2021 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодших спеціалістів «Харчові технології» група №42;

Державна кваліфікаційна атестація як завершальний етап навчально-виробничого процесу

Автор: Vitalii. Posted in Новини

546

22 червня 2021 року, в навчальному ресторані ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу", демонстрували свої практичні вміння на кваліфікаційній пробній роботі учні групи №7 за професією 5129 Майстер ресторанного обслуговування 5 розряду під керівництвом майстра виробничого навчання Сніжани Остапенко, а в навчальній лабораторії №1 свій професіоналізм показували здобувачі освіти групи №22 за професією 5122 Кухар 5 розряду, майстер виробничого навчання – Інна Барташевич.

Кваліфікаційна пробна робота за професією 5122 Кухар 4 розряду

Автор: Vitalii. Posted in Новини

533

У навчальній лабораторії №1 ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" проходила кваліфікаційна пробна робота в групі №5 за професією 5122 Кухар 4 розряду. Під керівництвом майстра виробничого навчання Лесі Петренко здобувачі освіти готували страви з переліку кваліфікаційних пробних робіт.

Тренінг «Психологічний клімат в колективі. Мотивація діяльності педагогів»

Автор: Vitalii. Posted in Новини

532

"Сила команди - кожен її учасник. Сила кожного учасника - команда."

Phil Jackson

11 червня 2021 року практичним психологом Людмилою Куценко було проведено просвітницьке заняття з елементами тренінгу «Психологічний клімат в колективі. Мотивація діяльності педагогів», спрямований на згуртування педагогічного колективу, на мотивацію педагогів до самовдосконалення, рефлексії, комунікативної компетентності, розвиток емоційної стійкості, доброзичливого ставлення один до одного.

Презентація трьохразового сезонного меню

Автор: Vitalii. Posted in Новини

526

У рамках реалізації соціального проєкту на 2021 рік, а також меморандуму про співробітництво між Департаментом з питань виконання кримінальних покарань, державною установою «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» та училищем, 10 червня 2021 року в Київському слідчому ізоляторі (Лук’янівське СІЗО) відбулась презентація трьохразового сезонного меню для засуджених та ув’язнених, над яким працювали педагогічні працівники училища. За підтримки директора училища Віти Сушко, творча група у складі Людмили Реви, Олени Куби та Іванни Пісної розробила технологічні картки на страви та напої з урахуванням калорійності денного раціону.

Обласний пошуково-інформаційний проєкт «Аграрна Україна»

Автор: Vitalii. Posted in Новини

524

Педагогічні працівники та здобувачі освіти ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» долучилися до обласного пошуково-інформаційного проєкту «Аграрна Україна». Протягом квітня-травня місяця учасники проєкту збирали, вивчали та узагальнювали інформацію про особливості обрядового хліба Київської, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей.

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: